Přehled produktů Panadol

Veselé dítě a matka

Panadol s obsahem paracetamolu je na trhu ve více než 80 zemích a je důvěryhodným lékem pro úlevu od bolesti.1,2

Léčivé přípravky Panadol s obsahem paracetamolu

Chemická struktura paracetamolu

Paracetamol

V celosvětovém měřítku je paracetamol neboli acetaminofen jedním z nejpoužívanějších volně prodejných analgetik a antipyretik.3

Chemická struktura paracetamolu s kofeinem

Léčivé přípravky Panadol s vice účinnými látkami

Léčivé přípravky Panadol obsahují paracetamol samostatně, případně v kombinaci s jinými účinnými látkami.1 Léčivé přípravky s obsahem paracetamolu poskytují úlevu od mírné až středně silné bolesti (např. při bolesti hlavy, migréně, bolesti svalů, kloubů a bolesti při menstruaci).

Obrázek žaludku

Lze užívat nalačno

Paracetamol nenarušuje ochrannou vrstvu žaludeční sliznice, může být užíván nalačno.4,5*

Inovativní technologie

  • Technologie Optizorb

    Ikona technologie Optizorb

    Technologie Optizorb obsahuje unikátní kombinaci 3 pomocných látek (kyselinu alginovou, uhličitan vápenatý a krospovidon), které napomáhají rychlejšímu rozpadu tablety a zlepšenému vstřebávání paracetamolu v žaludku.6,7*

    *oproti standardní tabletě s obsahem paracetamolu

    Více informací

Logo Panadol

Řada Panadol zahrnuje produkty s inovativní technologií pro rychlejší rozpad tablety a zlepšené vstřebávání paracetamolu.5,8* V kombinaci s dalšími účinnými látkami, jako je kofein, poskytuje efektivní úlevu od bolesti.9-14

*oproti standardní tabletě s obsahem paracetamolu

Panadol nabízí řadu řešení pro individuální potřeby pacientů

Snímek Panadol Novum

Panadol Novum

Panadol Novum s technologií Optizorb pro rychlejší rozpad tablety a zlepšené vstřebávání paracetamolu.6†

oproti standardní tabletě s obsahem paracetamolu

Snímek Panadol Extra Novum

Panadol Extra Novum

Panadol Extra* Novum obsahuje kombinaci dvou účinných látek, která je účinná proti bolesti.9-13

*Kofein zesiluje účinek paracetamolu až o 37 %.

Snímek Panadol pro děti jahoda

Panadol pro děti jahoda

Panadol pro děti jahoda obsahuje paracetamol, který se doporučuje při léčbě horečky a mírné až středně silné bolesti u dětí.15-17; 18

Panadol v praxi

Ikona bolesti kloubů a osteoartrózy

Bolest kloubů a artróza

Na základě celosvětového průzkumu Globálního indexu bolesti (GPI) z r. 2018 trpělo 92 % osob z 24 000 dotazovaných bolestí a 87 % z nich dále trpělo bolestí kloubů.24 Zjistěte více o bolesti kloubů a bolesti při osteoartróze, včetně jejich příznaků a projevů, a o tom, jak je můžeme řešit.

Více informací

Novinky a události

Novinky a události

Náš tým reprezentantů pravidelně navštěvuje odborné konference a akce, aby se mohl tváří v tvář setkat s Vámi odborníky, seznámit Vás s našimi novinkami, aktivně diskutovat a ptát se na Vaše názory.

Více informací

Péče o pacienty

Péče o pacienty – zdroje

Stáhněte si zdroje pro své pacienty.

Více informací