Препарати, що містять парацетамол

молекула
Жінка з головним болем у ліжку

Парацетамол має знеболюючий та жарознижуючий ефект

Парацетамол проявляє знеболюючий та жарознижуючий ефект шляхом пригнічення простагландинів. Проте, на відміну від нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП), він не має виражених протизапальних властивостей.

Парацетамол полегшує різноманітні симптоми звичайної застуди та грипу

  • Парацетамол рекомендований як препарат першої лінії для лікування слабкого та середнього болю

    Жінка вдихає пари

    Біль у м'язах та ломота

    Парацетамол зменшує біль та ломоту у м'язах при грипі.

    Жінка з болем у навколоносових пазухах

    Головний біль

     

    Доведено, що парацетамол у дозі 325 мг для Терафлю від грипу та застуди зі смаком лимона, та 650 мг для Терафлю Екстра зі смаком лимона забезпечує краще полегшення головного болю порівняно з плацебо для лікування головного болю1

    Жінка тримається за горло

    Біль у горлі

    Встановлено, що парацетамол у дозі 325 мг для Терафлю від грипу та застуди зі смаком лимона, та 650 мг для Терафлю Екстра зі смаком лимона демонструє клінічно та статистично значущу ефективність у зниженні інтенсивності болю при ангіні у пацієнтів з інфекціями верхніх дихальних шляхів1

  • Рандомізоване, контрольоване дослідження встановило, що парацетамол забезпечує ефективний та стійкий контроль над гарячкою

    Діаграма, що демонструє ефективність парацетамолу при гарячці

    Полегшення настає через 30 хвилин і триває до 6 годин

    У рандомізованому, контрольованому дослідженні приймали участь 392 дорослі людини з гострою, неускладненою гарячкою, що імовірно викликана вірусною інфекцією верхніх дихальних шляхів, пацієнти отримували парацетамол (500 мг або 1000 мг), аспірин (500 мг або 1000мг) чи плацебо. Парацетамол у дозі 500 мг продемонстрував швидке зниження температури тіла, що починається вже через 30 хвилин і триває щонайменше 6 годин, у порівнянні з плацебо.

    Резюме дослідження

  • Парацетамол полегшує головний біль та біль у горлі, що викликані інфекцією верхніх дихальних шляхів

    Молекула парацетамолу

    Парацетамол полегшує головний біль та біль у горлі, що викликані інфекцією верхніх дихальних шляхів

    У багатоцентровому, рандомізованому, подвійному сліпому, плацебо-контрольованому з паралельними групами дослідженні (аспірин) приймали участь дорослі (n=158) з гострою, неускладненою фебрильною інфекцією верхніх дихальних шляхів, що імовірно має вірусне походження, які лікувались парацетамолом в таблетках.

    Значне зниження (p<0,001) в оцінці головного болю, дискомфорту, пов'язаного з гарячкою та ломоти в тілі спостерігалось у групі, що приймала парацетамол 1000 мг через 2,4 та 6 годин після прийому, порівняно з групою плацебо.

    Резюме дослідження

  • Побічні ефекти

    Лікар із пацієнтом

    Побічні ефекти парацетамолу повідомляються не часто, проте до побічних ефектів, що зустрічаються дуже рідко відносять: тромбоцитопенію, анафілаксію, шкірні реакції гіперчутливості, бронхоспазм у пацієнтів з чутливістю до аспірину та інших НПЗП та з печінковою недостатністю.

Дізнайтеся про лінійку препаратів Терафлю з парацетамолом

Лимон

Терафлю від грипу та застуди зі смаком лимона

Терафлю від грипу та застуди зі смаком лимона призначений для полегшення симптомів застуди, закладеності носа та містить парацетамол.

Ці препарати також містять парацетамол, тому необхідно приймати їх лише за наявності інших симптомів застуди та грипу, які потребують лікування знеболюючим засобом, таких як біль, гарячка.

Екстра лимон

Терафлю Екстра зі смаком лимона

Терафлю Екстра зі смаком лимона містить парацетамол для полегшення грипоподібних симптомів.

Ці препарати також містять парацетамол, тому необхідно приймати їх лише за наявності інших симптомів застуди та грипу, які потребують лікування знеболюючим засобом, таких як біль, гарячка.

Терафлю - твій партнер проти грипу та застуди

Зображення «Грип»

Грип

Дізнайтеся більше про грип.

Дізнайтеся більше

Терафлю лого

Лінійка препаратів Терафлю

Дізнайтеся, як лінійка препаратів Терафлю може допомогти вашим пацієнтам.

Дізнайтеся більше

Зображення «Ресурси для пацієнтів»

Ресурси по догляду за пацієнтами

Завантажте ресурси для ваших пацієнтів.

Дізнайтеся більше